0

WhatsApp geçtiğimiz günlerde yaptığı güncellemeler ile sitemize haber olmuştu. Dünya’da milyonlarca kişinin anlık olarak birbirleri ile mesajlaştığı bu ücretsiz uygulama WhatsApp büyük bir güncelleme ile kullanıcılarının kalbinde taht rakiplerine de heyecan yaratıyor. Yazar çok uzatmadan konuya gir dediğinizi duyar gibiyim bu nedenle haberimize geçiyorum. Detaylar aşağıda.

Telefonunuzda bir video izlerken bir yerlerden gelen bildirimler çok sinir bozucu olabiliyor. Özellikle online bir oyun oynarken bildirimleri kapatmamanız başınıza bela olabiliyor. WhatsApp bunu fark etmiş olacak ki bir şeyi tek paragraf olarak değil de parça parça yazıp gönderen kişilere inat olarak bir özelliğini yayına aldı. Artık bildirim üzerinden o parça parça mesaj atan arkadaşınızı susturabileceksiniz.
Bildirim üzerinden susturabilmeniz için sinir bozucu arkadaşınızın size 50’nin üzerinde mesaj atması gerekiyor. Tekli konuşmalarda 50 mesaj fazla gibi gözükse de grup sohbetlerinde çok fazla bir mesaj sayısı değil. 10 kişilik bir grupta karşılıklı konuşma ile herkesten 5 mesaj gelse yaklaşık bir kaç dakikada istenilen sayıya ulaşılabilir.
WhatsApp’ın bu özelliği sayesinde mobil online oyununuzu veya videolarınızı bölen bu bildirimlere son vereceksiniz. Ve bu özelliğe kavuşmak için uygulama mağazanızdan WhatsApp’ı son sürüme güncellemeniz yeterli oluyor.

Instagram Yine Çöktü! 13 Temmuz 2018

Previous article

Android Mesajlar İçin Karanlık Tema Geliyor!

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in Sosyal Medya