0

Twitter Media Studio Özelliği Nedir?

Twitter en çok kullanılan sosyal ağlardan bir tanesi. Her gün milyonlarca kullanıcı fotoğraf veya video paylaşıyor. Artık Twitter’da paylaşılan medyaların istatistiklerini daha detaylı görüp analiz edeceğimiz bir yer var, Media Studio. Media Studio sayesinde Twitter’da paylaşacağınız medyalara başlık ve açıklama gibi bir çok ek özellik verebileceksiniz. Twitter Media Studio nasıl kullanılır?

Twitter Media Studio Nasıl Kullanılır?

Twitter Media Studio’yu kullanabilmeniz için ilk olarak Twitter Analytics özelliğini etkinleştirmeniz gerekmekte. Bu özellik sayesinde kullanıcı profilinize kaç kişi girmiş, tweetleriniz kaç gere görüntülenmiş, en popüler tweetiniz hangisi gibi bir çok bilgiyi öğrenebileceksiniz.

Twitter Analytics’i aktifleştirmek için Twitter hesabınıza giriş yapıp sağ üstte bulunan kullanıcı profilinize tıkladıktan sonra İstatistikler butonuna tıklatın ve gelen sayfada istatistikleri etkinleştirin. Veya kullanıcı girişi yapıp bu bağlantıya tıklayarak ilgili sayfaya ulaşabilirsiniz.
Twitter Analytics’i aktifleştirdikten sonra twitter.com’a giriş yapın. Profil fotoğrafınıza tıklayıp açılan menüde Media Studio’ya tıklayın.
Twitter Media Studio’yu kullanarak ister yayındaki görsellerinizi değiştirebilir, isterseniz de yeni medya yükleyip yayınlayabilirsiniz.

Örnek Ayarlar:

 

Kenan Işık Komadan Çıktı! Twitter Yorumları İle Anlattık..

Previous article

Kumbaraları Hazırlayın Tuvalet Kağıdı 60TL Oldu!

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir