0

Son zamanlarda gençler arasında popüler olan ve Instagram’da 3 hikayeden 1’ini oluşturan Musical.ly attığı bir tweet ile kapanacağını belirtti.
Musical.ly şarkılara belirli saniye içerisinde kısa klipler çekip eğlenceli içerikler oluşturmanıza yarayan bir platformdu. Musical.ly 2014 yılından beri severek kullanılıyordu. Yaş sınırı bulunmadığı için ve özellikle gençlere hitap ettiği için son zamanlarda ülkemizde kullanıcı sayısını büyük oranla katladı.
Büyük bir kitleye sahp olan uygulama Musical.ly aynı sektörde bulunan TikTok isimli uygulama ile birleşeceğini attığı tweet ile birlikte duyurdu. Musical.ly’ye kayıtlı kişilerin hesaplarını otomatik olarak TikTok’a aktarılacağı söylendi.
26 Eki 2018 Haberle ilgisi olmayan not: Bu notu habere gelen ziyaretçiler için koyduk. Tik Tok resmi hesabından attığı bir tweet ile böyle bir şeyin gerçek olmadığını belirtti.


TikTok ile birleştikten sonra kısa kısa eğlenceli videoların bulunduğu, video düzenlemelerinin yapılabildiği büyük bir platform haline gelmeyi hedefliyorlar. Musical.ly hesabınız bulunuyorsa ve telefonunuzda uygulaması yüklüyse bir şey yapmanıza gerek yok. Gelecek olan güncelleme ile uygulama TikTok’a dönüşecek.
Birleşme gerçekleştiğinde arayüz ve konsept değişeceği için büyük kullanıcı kayıpları yaşayacağını düşünüyoruz.

Berkay ÇATAK

Chrome SSL Olmayan Web Sitelerini Güvenli Değil Olarak İşaretliyor

Previous article

Maysa İle Bulut Çizgi Filminde Eşek İle Uygunsuz Sahne!

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in Gündem