0

Çok büyük hikmetlere sahip olan vefk çalışmaları, tarihin her döneminde büyük ilgi görmüş, herkes tarafından kullanılmıştır. Özellikle son zamanlarda yaygınlaşmış ve ismini yeniden duyuyor olsak da, aslında vefkin tarihi ve kullanım geçmişi çok daha eskiye dayanıyor.
Vefk çalışmaları, günümüzde Medyum Ali Gürses gibi pek çok gerçek medyum hoca tarafından, kadim dönemlerdeki esaslarına dayanarak yerine getiriliyor. Bu çalışmaların her birinde çok ciddi özen gösterilmesi, mutlaka hassas bir şekilde ilerlenmesi gerekmesi, vefki ayrıcalıklı kılan detaylardan yalnızca biri.

Medyum hocalar, vefk çalışmalarını geçmiş dönemlerde farklı malzemeler ile uygulamaktaydı. Özellikle bulundukları bölgenin imkanlarına göre şekillenen bu malzemeler, her medyumun, her bölgede farklı bir vefk yapılışı ortaya çıkarmasına neden olmuştu. Medyum Ali Hoca, günümüzde de benzer bir anlayış devam ediyor olsa da, artık malzemelerin dünyanın her yerinde bulunabilmesi nedeniyle, bu tarz bir çeşitliliğe ihtiyaç duyulmadığından bahsetmekte.

Medyum Ali Gürses, kendi hazırladığı vefk çalışmalarında, danışan kişinin isteklerini en hızlı ve etkili şekilde karşılayabilecek olan uygulamayı belirlemek için çalışıyor. Özellikle ikna gibi konularda, diğer çalışmalara kıyasla çok daha hassas bir uygulama gerektiren vefkler, gerçek medyumlar tarafından yapılmaması halinde basit bir kağıt parçasından öteye geçemiyor. Medyumluk işinin bu derece hassas olmasının en önemli sebeplerinden biri olan tecrübe ve nefes gücü faktörü, herkes için aynı derecede yeterli olmayacağından, en basit gibi görülen vefk için bile iyi bir medyum hocaya ihtiyaç duyacağınız söylenebilir.

Medyum Ali Hoca, geçmişten bugüne gelen pek çok farklı vefk yapım yöntemi olduğunu belirtiyor. Bu yöntemlerin fazlasıyla hassas olması, hatta bazılarının günümüzde yapılamıyor olması nedeniyle, çalışacağınız medyum hocanın meziyetleri çok daha ön plana çıkmakta. Özellikle karmaşık bir konuda, aşk veya rızık açma vefkleri gibi hassas bilgiler gerektiren çalışmalarda bir talebiniz bulunuyorsa, mutlaka işinin ehli bir isim bulmanız öneriliyor.
Medyum Ali Gürses, vefk konusundaki tecrübesini sadece Türkiye’de değil, dünyanın tüm diğer ülkelerinde de gösteren bir isim. Pek çok kişi, uzaktan çalışma yaptırmak için kendisine başvurmakta. Medyum Ali Hoca, Türkiye’nin bu alanda isim yapmasını, yurtdışından vefk için Türkiye’ye gelinmesini sağlayan en önemli medyumlardan biri olarak biliniyor.

Uzaktan da görüşme ve işlem yapan Ali Hoca’ya telefon yoluyla (0535 590 62 75) ulaşılabiliyor.

not: Bu bir ücretli içeriktir. Bir problem halinde lütfen bizimle iletişime geçin.

Berkay ÇATAK

Bursa’da Su Arıtma Cihazı Arayanlar İçin!

Previous article

İndirmeden Fotomontaj Yap

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir