0

Instagram çekiliş yap olarak bu yazımız içerisinde sizlere doğal yoldan hesap büyütmenin sırlarını vereceğiz. Dikkat ederseniz son zamanlarda birçok hesabın oldukça kısa süre içerisinde yüzbinlerce takipçi kazandığını görebilirsiniz. Bu hesapların bu başarıları elde etmelerindeki gizli şeyin hep ne olduğunu merak ettiniz değil mi? Artık insanlar gerek ek gelir gerekse profesyonel meslek icabı sosyal medyaya giriş yapıyor. Sürekli hesapları ile ilgilenen kişiler, istedikleri takipçi sayısına ulaştıktan sonra reklamlar alarak düzenli ve yüksek bir gelirin sahibi oluyorlar. Bot ya da düşük takipçili hesapların bu camia içerisinde çok fazla şansları olmuyor. Hesaplarınızı kısa sürede yükseltebilmenin en kolay yolu ise Instagram çekiliş düzenlemektedir.

Instagram Çekiliş Düzenleme

Instagram üzerinden çekiliş düzenlemek oldukça kolaydır. Sadece takipçilerinize ya da sizi yeni takip edecek kişilerin ilgilenebileceği ürün ve hizmetler bularak bunları çekiliş ile dağıtacağınızı bildiren bir gönderi atmanız yeterlidir. Çekilişe katılmak için takipçilerinizden bir miktar şartlara uyum göstermelerini isteyeceksiniz. Buradaki istekler asıl size takipçi kazandıracak şeylerdir. Çekilişe katılan hesapların ilk olarak sizleri takip etmeleri gerektiğini kesinlikle vurgulamanız gerekiyor. Buna ek olarak ise çekiliş gönderisi altına en az 3, 4 arkadaşlarını etiketlemeleri gerektiğini belirtebilirsiniz. Bu sayede o etiketlenen kişilerde sizleri takip ederek arkadaşlarını gönderi altına etiketleyeceklerdir. Yapmanız gereken sadece bu kadar kolaydır. Çekiliş sonucunu ise;

Instagram Çekiliş Yapma

Instagram çekiliş yapma işleminin en uğraştırıcı şeylerinden birisi de sonuç aşamasıdır. Çekilişinize binlerce yorum geldiğini göreceksiniz. Bunları tek tek bir kağıda yazmanız sizler için imkansız olacaktır. Bu gibi işlemlere vakit ayırmak istemiyorsanız cekilisci.net ile iletişime geçerek profesyonel paketler ile işlemleri saniyeler içerisinde sonuçlandırabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey çekiliş yaptığını görselin internet bağlantısını cekilisci.net içerisine yapıştırarak kaç kazanan olduğunu seçmek. İstenilenleri girdikten 10 ile 15 saniye içerisinde otomatik olarak kazanan sizlere iletilecektir. Aylık düzenli çekilişler düzenleyen birisi iseniz paketler bölümünden avantajlı fırsatlardan yararlanabilirsiniz. Yapılan işlemlerde şifre istenmediği için oldukça güvenilir olduğunu söyleyebiliriz. Şu an piyasalar içerisindeki en hızlı çekiliş servisi cekilisci.net içerisinde yer almaktadır.

Bornova Samsung Servisi

Previous article

2020 Eşofman Takım Modelleri

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir