0

Üç teknoloji devi kendi aralarında kıyasıya rekabet ediyorlar. Hepsi kendi alanında başarılı şirketler ve kullanan milyonlarca insan var. Bu rekabetler de en çok kullanıcıların işine yarıyor çünkü rekabet varsa yenilik var demektir!:)
Google’ın son yayınladığı Chromebook reklamı Apple ve Microsoft’u yerin dibine sokuyor. Apple’ın Macbook’ta uyuz eden güncelleme ertelemesi, Microsoft’un Windows işletim sisteminde ise karşımıza çıkan garip garip hataları konu alıyor.
Bu iki dev markanın kötü yanlarını ve hatalarını ortaya koyan Google ürettiği Chromebook’un sade, güvenilir, hızlı ve stabil olduğunu bu reklam ile ortaya koymuş bulunuyor.
Google Chromebook’u henüz ülkemizde sık sık göremesek de Google, Apple ve Microsoft’a yurt dışında çok büyük rekabet ediyor. Google, Chromebook ile Apple’ın Maclerine ve Microsoft’un Surface dizüstü bilgisayarlarına kafa tutuyor.
Chromebook’u satın almak için Google Shop’a bakabilirsiniz. Bu link üzerinden (Google Chromebook) Chromebook’un özelliklerine bakabilir, fiyatını öğrenebilirsiniz.

Berkay ÇATAK

NASA'dan Türkiye'ye Korkutan Uyarı!

Previous article

Dolar 5TL Oldu! Bizi Nasıl Etkileyecek?

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in Eğlence