0

Dünya’nın en büyük reklamcılık şirketi olan Google’ın büyük himetlerinden olan AdWords’ü kullanarak internet kullanan insanların %98’ine ulaşabiliyorsunuz. Google AdSense ile de desteklenen AdWords bir çok ajansın da bu dönemlerde ekmek kapısı. Google AdWords Kapanıyor Mu?

Google Adwords Kapanıyor mu?


Google 28 Haziran itibari ile AdWords‘te reklam yayınlamış olan kullanıcılarının hepsine mail gönderdi. Mail içeriğinde; Google AdWords’ün artık Google Ad olacağı belirtiliyor. Temasında büyük bir değişikliğe gidilmeyeceğini düşünüyoruz. Çünkü AdWords’ün arayüzü zaten geçtiğimiz aylarda kullanıma geçmişti.
24 Temmuzdan itibaren Google AdWords’e erişmek için url’ye “ads.google.com” yazmanız gerekecek. Sayfaya erişmeye başladığınızda karşınıza yeni ad ve logo ile gelecek.
Sizin herhangi bir işlem yapmanız gerekmiyor. Google Ads markasında yapılan değişiklikler kampanya performansınızı, gezinme ve raporlama işlemlerinizi etkilemez. Sorularınız varsa veya Google Ekibine ulaşmak isterseniz Yardım Merkezi‘ni ziyaret edebilirsiniz.
Bu arada gönderilen mailde ufak bir ayrıntı dikkatleri çekiyor: “Yakında Google ads olacak”

Google Ads

Berkay ÇATAK

Google El Hareketi Tanıma Sensörü Geliştiriyor!

Previous article

Bir Kaç Adımda Twitter Hesap Güvenliğinizi Sağlayın!

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in Teknoloji