0

Son dönemlerin en çok satan ve en çok oynanan oyunu hiç tartışmasız PUBG oldu. Gerek mobil gerekse masaüstü pazarının en çok oynanan oyununa sahip Tencent firması düşük sisteme sahip bilgisayar sahiplerinin de PUBG oynayabilmesi için PUBG’nin lite sürümünü çıkardı. PUBG Lite normal PUBG’nin alt  sürümleri gibi bir görünüme sahip fakat PUBG Mobile’dan da iyi durumda. Peki düşük sistemli bilgisayarlarda PUBG nasıl oynanır?

Düşük Sistemli Bilgisayarda PUBG Nasıl Oynanır? – PUBG LITE


PUBG Lite kurulumuna geçmeden önce biraz nasıl olduğundan bahsedelim. PUBG Lite’ı, PUBG Mobile ile kıyaslayacak olursak eğer ateş hissiyatının daha gerçekçi olduğunu söyleyebiliriz. PUBG Lite’ın grafikleri Mobile’a göre daha gerçekçi.  PUBG Lite’da ateş ederken silah sekmesi orijinal PUBG ile aynı oranda. Yani  PUBG Lite’da adam vurmak Mobile’a göre daha zor.
PUBG Lite BETA’dan 12-14 Şubat arası çıkması planlanıyor. Kurulumu biraz zor olduğu için ister çıkış tarihini bekleyin isterseniz de aşağıdaki adımlarla kurulumu yapabilirsiniz

PUBG Lite Nasıl İndirilir?

PUBG Lite beta denilebilecek bir durumda ve bu nedenle PUBG Lite şuanlık sadece Tayland’da oynanabiliyor. Bu nedenle kuruluma geçmeden önce PUBG Lite’ı oynayabilmek için bilgisayarımıza bir VPN yazılımı kurmamız ve kendimizi Tayland’da gibi göstermemiz gerekiyor. Aksi taktirde oyun kurulumunu gerçekleştiremeyiz.
Eğer PUBG hesabınız bulunmuyorsa bu linkten kendinize hesap oluşturmanız gerekiyor. Daha sonra bu link üzerinden PUBG Lite dosyalarını bilgisayarınıza indirin. Dosyaların indirmesi tamamlandıktan sonra uygulamayı başlatmadan önce VPN programını çalıştırın ve Tayland’a bağlanın. Tayland’a bağlandıktan sonra uygulamayı çalıştırıp giriş penceresinden kayıt olduğunuz üyelik bilgilerini kullanarak giriş yapın. Giriş yapmanızın ardından karşınıza çıkan pencerede bulunan turuncu butona tıklatarak indirme işlemini gerçekleştirin.
VPN açık olduğu için indirme işlemi normalden daha uzun sürebilir. İndirme işlemi bittikten sonra denetim masasından saat diliminizi Bongkok olarak ayarlarsanız sorunsuz olarak PUBG Lite’ı kullanabilirsiniz.

Maksimum sistem gereksinimleri

  1. İşlemci : Intel Core i5 2.8 GHz
  2. Ekran Kartı: AMD Radeon HD 7870
  3. RAM: 8 GB
  4. Depolama Alanı:  4 GB

Minimum sistem gereksinimleri

  1. İşlemci : Intel Core i3 2.4 GHz
  2. Ekran Kartı: Intel HD Graphics 4000
  3. RAM: 4 GB
  4. Depolama Alanı:  4 GB

6,5 TL'ye iOS Şarj Aleti! GoMobile GM-LC-01 İnceleme

Previous article

Kartal Cevizli’de 7 Katlı Bina Çöktü!

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in Oyun