0

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Yenikapı Miting Alanında halk otobüsü şoförleri ile buluştu. Bu buluşmada çeşitli şeylerden bahsederken konulardan birisi herkesin dikkatini oldukça çekti! Cumhurbaşkanı: “UBER, Muber diye bir şey çıkmış. Artık öyle bir şey yok!” cümlesini kullandı. Ve taksicilerin yanında olduğunu göstermiş oldu.

Cumhurbaşkanı UBER’i yasaklıyor!


 
Geçtiğimiz günlerde taksi sürücüleri ile UBER sürücüleri pek çok kez karşı karşıya gelip büyük arbede çıkmıştı. Bunun sonucunda UBER sürücülerinin arabalarında büyük hasarlar oluştu yahut sürücülere fiziksel zararlar, yolcuya korku dolu anlar yaşatıldı. Görünüşe bakılacak olursa bu günler geride kalmış olacak ve taksi kullanımı artık eskiden olduğu gibi yaygınlaşacak.

Taksicilere Tavsiye Verdi!

Cumhurbaşkanı taksicilere hizmet koşullarını yükseltmesini müşteri memnuniyetini arttırmalarını istedi. Hizmetlerini rakiplerine göre arttırmayanların varlığını devam ettirmesi mümkün olmadığını belirtti.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Şunları Söyledi:

 
[tooltip text=”Bir de bu Uber muber diye bir şey çıkmış. O iş bittti. Artık öyle bir şey yok. Geçenlerde zaten Başbakan açıkladı. Bizim taksicilik sistemimiz var. Nereden çıktı bu. Avrupa’da varmış. Banane Avrupa’dan. Bu konuyla ilgili olarak Sayın Vali bütün yetki sizde. Kusura bakmasınlar, yok böyle bir şey. Bunun üzerine Trafik gidecek, gereğini yapacak. Biz taksicimizin hakkını birilerine yediremeyiz, kaptıramayız.” gravity=”e”][/tooltip]

Berkay ÇATAK

Türk Telekom Sil Süpür Nasıl Kullanılır?

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in Gündem