0

Uzun yıllardır bilinen ve gençler arasında en çok oynanan oyunlardan birisi olan Counter-Strike: Global Offensive kısa adı ile CS: GO’ya battle royale güncellemesi geldi. Oyun ücretsiz oldu. Prime seçeneği ise 77,50 TL’den satışa çıktı.

 
Steam’da en çok indirilen ve oynanan oyunlar arasında yer alan ve popüleritesini uzun yıllardır kaybetmemiş olan CS: GO son zamanların popüler modu battle royale’i getirdi.  E-Spor’da da sık sık battle royale modları oynanıyor. Önümüzdeki günlerde CS: GO’nun battle royale modu ile E-Spor’a girmesi bekleniyor.
Güncelleme ile birlikte CS: GO ücretsiz oldu. CS: GO’yu artık oyuncular hiç bir ücret ödemeden oynayabilecek.  Oyuna daha önceden de sahip olanlara da hatıra rozeti verildi. Rozet profilde sergilenebilecek. Ayrıca 77,50 TL olan Prime statüsüne yükseltildi. Prime statüsünde olan bu eski oyuncular eşleşme yaptıklarında Prime statüsünde olan diğer kullanıcılar ile eşleşecekler.

Ayrıca Prime statüsünde olan oyunculara Souvenir MP5-SD | Lab Rats hediye edilecek.
Yeni mod 18 kişi ile oynanabilecek. Diğer battle royale oyunları gibi oyuncular istedikleri yere inebilecekler. Oyuncular haritaya indikten sonra haritada silah ve para arayacaklar. Ellerindeki tabletle ise silah satın alabilecekler. Ayrıca alışılmışın dışına çıkılıyor ve hava yardımını artık drone‘lar yapıyor.
Oyunda öldürdüğünüz oyunculardan para ve ekipman elde edebileceksiniz. Öldürdüğünüz kişileri istediğiniz gibi taşıyabileceksiniz. Ayrıca satın aldığınız silahlar drone ile geliyor.

Berkay ÇATAK

Yapay Zeka Geleceğin Mesleği Olabilir mi?

Previous article

Hem Uygun Hem De Ekonomik Koltuk Döşeme Firmaları

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in Oyun