0

Berkay Çatak 17 Eylül 2001 yılında İstanbul Anadolu Yakasında doğmuştur. Anasınıfına başlamadan önce zor dönemlerden geçip astım hastalığını atlatmıştır. Berkay Anasınıfını, ilkokul ve ortaokulu Maltepe’de bulunan 50. Yıl Besim Kadırgan okulunda okumuştur. Daha sonra eğitim hayatına Handan Hayrettin Yelkikanat Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde devam etmiştir.
Berkay Çatak küçük yaştan itibaren yazılım ve web sektörü ile uğraşıp kendini ve ülkesini geliştirmek için çeşitli projeler geliştirdiğini belirtmiştir. Berkay Çatak yaptığı bir röportajda kendini şu şekilde tanıtmıştır:
“Küçüklüğümden beri yazılım ve bilişim sektörüne ilgi duydum, ülkemi ve kendimi geliştirmek için bir çok proje yönettim. Bir projemle Türkiye’yi temsil etmek için Google’ın düzenlediği uluslararası bir yarışmaya katıldım. Şimdi ise biri sosyal sorumluluk projesi olmak üzere üç adet proje ile ilgileniyorum. Bu benim işim.”
Berkay Çatak Gören Duyan isimli projesi ile daha önce gündeme gelmişti. Geçtiğimiz günlerde ise “Gören Duyan sayesinde bir çok evcil hayvan bulundu” şeklinde açıklama yaptı.

PUBG Lite Ban Kaldırma! PUBG Lite Ban Yediyseniz Çözümü Burada!

Previous article

Instagram Hikayelere Şarkı Sözü Nasıl Eklenir?

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in Gündem