0

Evde oturarak internetten para kazanmanın yeni devri! Ahmetesor’un nasıl kullanıldığını anlattık! Gün geçtikçe ve internet kullanımı arttıkça insanlar bu sektörü kullanarak para kazanmak için çeşitli yollar arıyorlar ve her gün farklı bir sistem çıkıp insanlara evden para kazanmayı vaat ediyor. Bu sistemlerden kimi dolandırıcı kimisi ise işini ciddiyetle yapan sistemler.

Son günlerde kullanımı hızla artan bir sistem ile karşınızdayız. Sistemin ismi Ahmetesor. Ahmetesor üzerinden üye kaydı oluşturup sisteme soru ekleyebilirsiniz, mevcut sorulara cevap yazıp gelen cevapları beğenebilirsiniz. Siz soru cevaplayıp soru sordukça hesabınıza para birikiyor.

Parayı Ne Zaman Çekebilirim?

Ahmetesor sistemi üzerinden soru sorup veya cevap vererek kazandığınız parayı 100 TL olduğunda banka hesabınıza çekebilirsiniz ya da kazandığınız parayı çeşitli platformlara bağış olarak gönderebilirsiniz. ( LÖSEV, Mehmetçik Vakfı, Darüşafaka, TEMA, Yeryüzü Doktorları Derneği, Türkiye Spastik Çocuklar Vakfı, Kızılay, Türk Eğitim Vakfı, Darülaceze ve Türkiye Korunmaya Muhtaç Çocuklar Vakfı) Ödemeler kazancın 100 TL’ye ulaştığı aydan bir sonraki ayın son haftasında yapılıyor. Eğer ki ay sonunda kazancınız 100 TL’nin altında kalırsa bir kazancınız sonraki aya devrediyor.

Ödeme Kanıtı Var mı?

Henüz paylaşabileceğimiz bir ödeme kanıtı yok. İlerleyen zamanlarda içeriği güncelleyip yeni gelişmeleri ekleyeceğiz. Takipte kalın..

Berkay ÇATAK

Yeni "Yerli Malı" Logosu Tanıtıldı!

Previous article

Ege'yi Etkisi Altına Alacak Kasırganın Adı Ne Olmalı?

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir