0

Ucuzluğu ile bilinen A101 son dönemlerde bir çok Apple ürününü ucuz fiyatlara satarak gündeme gelmişti. Bunların arasında en çok ilgi gören ise tabi ki 49 TL fiyatı ile raflarda yerini alan EarPods‘lar olmuştu. Bu sıralar ise GoMobile markalı şarj aletleri göze çarpıyor. Bu yazımızda incelemesini yapacağız. Ama koparmadan.
Paketlemesi görseldeki gibi. İçinden şarj kablosu çıkıyor. Bir de kablonun dağılmamasını sağlayan küçük bir plastik. Onu sağda solda kullanabilirsiniz baya işlevsel.(!) Paket içeriğine bakacak olursak arkadaki madde madde yazılar dikkat çekiyor:

  • USB 2.0 uyumlu bağlantı noktası
  • Telefonunuzu bilgisayarınızdan şarj eder
  • Telefonunuzu bir USB şarj cihazından şarj eder.
  • iOS uyumlu konnektörlü telefonlarla uyumlu.
  • Veri aktarımını desteklemeyebilir.

Veri aktarımını desteklemeyebilir ibaresi iOS cihazlarda çakma bir şarj kablosu ile şarj etmek istediğinizde “Bu aygıt desteklenmiyor olabilir” şeklinde bir hata almanız muhtemel. Kabloyu çıkartıp tekrar takarsanız uyarı gidecektir. Bu kablo ile iTunes’e bağlanıp müzik aktarımı yapabilir, iTools, Syncios türevi programlarla telefonunuza müdahale edebilirsiniz.
Bataryanız orijinalse çoğu kişi çakma kablo ile telefonunuzu şarj etmenizi önermez. Bu tamamen sizin tercihinize kalmış bir şey. Sonuçta bataryaya giden volt orijinal kablo ile aynı olursa bir sıkıntı olacağını sanmıyorum.
Kablo iPhone 6 cihaz ile test edildi. Henüz hiç bir hata ile karşılaşılmadı. Kablonun genel kalitesi güzel, kalın olması iç kabloların zarar görme olasılığını azaltıyor.
NOT: Ürünü 31.01.2019 tarihinde alıp paylaştık. Bugün 27.03.2019 ve ürün bozuldu.

Berkay ÇATAK

Hem Uygun Hem De Ekonomik Koltuk Döşeme Firmaları

Previous article

Düşük Sistemli Bilgisayarda PUBG Nasıl Oynanır? – PUBG LITE

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in Teknoloji