0

Geçtiğimiz sene Türk Telekom mobile özel olarak Sil Süpür oyununu yayına aldı ve Sil Süpür oyunu ile birlikte Türk Telekom kullanıcılarına bir çok hediye dağıttı. Fakat çoğu kullanıcıda hala Sil Süpür oyunu gözükmüyor. Bu haberimizde bu sorunu ele alıp hatanın kesin olarak çözümünü değerli okurlarımız ile paylaşacağız.

Sil Süpür Türk Telekom mobil uygulaması olan Online İşlemler uygulamasına entegre edilmiş durumda. Sil Süpür’ü oynamak ve hediye kazanmak için kullanıcının Online İşlemlere giriş yapmış olması gerekiyor. Giriş yapılmasının ardından sağ üst köşede bulunan hediye ikonuna tıklatılmalı. Ardından kullanıcının Sil Süpür oyununa tıklatıp ekrandaki tozu süpürmesi gerekiyor. Sil Süpür oyununun oynanmasının ardından Türk Telekom çeşitli hediyeler ile kullanıcıya rastgele ödül verecek. Fakat çoğu kullanıcılarda Sil Süpür çıkmıyor.

Sil Süpür Nerede?

Sil Süpür oyununu oynamak için ilk olarak Online İşlemler uygulamasını indirin. Daha sonra bilgileriniz ile giriş yapın. Ardından sağ üst köşedeki hediye butonuna basın ve Sil Süpür oyununu oynayın.

Sil Süpür Bende Yok?

Eğer Türk Telekom uygulamasında Sil Süpür oyunu sizde yoksa telaş yapmamanız gerekiyor. Sizin gibi yüzlerce insan bu hata karşısında çözüm bulmaya çalışıyor.

Sil Süpür bazı Türk Telekom kullanıcılarında hala aktif olmamış gibi gözüküyor. Bu yazımızda Sil Süpür’ün çıkmama sorununu ele alıp kullanıcıları bilgilendirmeye çalışacağız. Eğer siz de Sil Süpür Bende Yok diyorsanız yazımızın devamını dikkatle okumanızı tavsiye ederiz.

Sil Süpür Bitti mi?

Sil Süpür bitti mi sorusuna çok fazla denk geliyoruz, Sil Süpür uygulamasında hala aktif ve hediye dağıtmaya devam ediyor.

Sil Süpür Çıkmıyor Sorununun Çözümü?

Sil Süpür oyunu çıkmıyorsa aşağıdaki işlemleri dikkatle takip edip gerçekleştirmeniz gerekiyor. Ardından Sil Süpür aktifleşecek.

  • Google Play Store veya Apple Store’dan uygulamanızın güncel olup olmadığını kontrol edin.
  • Hattınızı Türk Telekom’a yeni taşıdıysanız eğer 7 gün içerisinde Sil Süpür oyunu aktifleşecek.
  • Telefon ayarlarından Online İşlemler oyununun bildirim gönderme özelliğini aktifleştirin.
  • Eğer hattınız 4.5 G değilse 4.5 G için sim kartı alın.

Eğer sorununuz bunları yapmanıza rağmen devam ediyorsa lütfen Türk Telekom’u arayarak bilgilendirin. Müşteri temsilciniz sizinle ilgilenip Sil Süpür‘ü aktifleştirecektir.

Berkay ÇATAK

Amazon Türkiye’de Satış Nasıl Yapılır?

Previous article

The Great Heist Oyunu Nedir? Nasıl Oynanır?

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in Gündem